Salón Red Miss Trnava

profesionalita, skúsenosť , individuálny prístup

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 08:00 19:00
Utorok 08:00 19:00
Streda 08:00 19:00
Štvrtok 08:00 19:00
Piatok 08:00 19:00
Sobota 08:00 12:00
Nedeľa Zatvorené

Kozmetický salón Red Miss v Trnave poskytuje kompletné profesionálne kozmetické služby v oblasti zdravia, ošetrenia a krásy tela.


Permanentný make-up - Trvalé líčenie, permanentné tetovanie, Mikropigmentácia


Ak chcete vyzerať dobre, ale pritom prirodzene, trápi vás nedostatok času alebo vás líčenie zaťažuje, máme pre vás riešenie v podobe permanentného makeupu (tzv. Mikropigmentácia).

Permanentný make-up (teraz akcia na vláskování) je metóda dočasné pigmentácia pokožky, ktorá na dobu 2-5 rokov umožní zabudnúť na denné líčenie. Jedná sa o implantácii farebných pigmentov pomocou špeciálnych ihiel do okrajovej vrstvy pokožky (epidermis).

Pomocou permanentného make upu možno skrášliť: obočie, pery, očné linky horné a dolné - prirodzený spôsobom.

 
Permanentný make-up - výhody

Vďaka permanentnému make-upu vyzeráte stále upravene. Ak sa líčite denne, alebo ak Vás naopak obťažuje sa niekoľkokrát denne upravovať, permanentný make-up Vám ušetrí čas.

Ak nosíte okuliare, kontaktné šošovky alebo ste alergická na líčidlá, permanentný make-up je pre Vás nielen vhodný ale hlavne bezpečný. Permanentný make up Vám umožní vyzerať dobre pri športe, pobyte v prírode i pri vode.

Ak sa Vám trasú ruky z dôvodu artritídy, následkom ochorenia či úrazu prichádzate o vlastné chĺpky, zostali Vám jazvy, trpíte vitiligom alebo alopéciou, permanentný make-up Brno Vám môže pomôcť zamaskovať nepríjemné následky.

Permanentný make-up dokáže podčiarknuť krásne črty vašej tváre a skryť jej nedostatky. Pri permanentným make-upu sa prírodné farbivo dostáva 2mm pod kožu. Zákrok sa robí špeciálnym prístrojom pomocou jemnej ihly.

Je minimálne bolestivý vzhľadom k používaniu špeciálnych anestetík. Pracujeme s pomôckami na "jedno použitie", v rúchu a rukaviciach, aby sme zamedzili vzniku infekcie. Zákrok trvá približne 1 až 2 hodiny podľa náročnosti a typu úpravy tváre. Rovnakým spôsobom je možné skrášliť Vaše telo tetovaním motívov.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.