CHÁTEAU Gbeľany

Masážny salón Gbeľany

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 15:00 - 22:00
Utorok 15:00 - 22:00
Streda 15:00 - 22:00
Štvrtok 15:00 - 22:00
Piatok 15:00 - 22:00
Sobota 13:00 - 22:00
Nedeľa 13:00 - 22:00

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


KVALITNÉ MASÁŽNE SLUŽBY V CHÂTEAU GBEĽANY NEĎALEKO ŽILINY, MIESTO PRE VÁŠ ODDYCH, RELAX A ZDRAVIE.


Aktuálnu ponuku a cenník masáží nájdete v časti Cenníky.

 

Vitajte na mieste, ktorého história siaha do polovice 18. storočia. Pôvab, elegancia a splnené želania charakterizujú nadštandardné služby hotela CHÂTEAU GBEĽANY situovaného v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku.

 

CHÂTEAU GBEĽANY bol vytvorený v súlade s prírodou a s cieľom ponúknuť svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok. Vstúpte do sveta nenápadnej elegancie, kde každý priestor má punc výnimočnosti a luxusu.

 

SAUNOVÝ SVET 

Drevený obklad, ticho a sálajúca horúčava pôsobia priaznivo na psychické uvoľnenie. Vysoká teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia sa tela, organizmus sa tým zbavuje toxických látok.

Procedúra so striedaním tepelných podnetov sa opakuje 2 až 3 krát a konči relaxačnou fázou. Pobyt v saune zakončite ochladením v studenej vode alebo ľadovou sprchou, ktorá prináša rovnaké pocity šťastia ako pobyt v saune.

fínska sauna, bylinná parná sauna, soľná parná sauna, Infra sauna, Kneippov kúpeľ, ľadopád, tepidárium.

 

BAZÉN

Relaxačný bazén s protiprúdom je ideálnym miestom na oddych i plávanie pre dospelých aj deti. Vo vode sa príjemne uvoľníte vďaka masážnym tryskám a v lete môžete relaxovať na pohodlných lehátkach na terase v parku.

bazén 4,5 x 10 m, vonkajšia terasa, vodný chrlič, podhladinové osvetlenie

 

VONKAJŠIA VÍRIVKA

Vírivka vďaka jemnej masáži senzitívne pôsobí na uvoľnenie svalového napätia a psychického stresu. Svojimi blahodarnými účinkami zabezpečuje skorú regeneráciu organizmu a prevenciu chorôb.

 

FITNESS, PILATES

Neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu je cvičenie.

V našom priestrannom a kvalitne vybavenom fitness posuniete cvičenie na vyššiu úroveň vďaka profesionálnej zostave strojov od majstra sveta v kulturistike Andreja Mozolaniho. Ženy si môžu zacvičiť pilates v rovnako profesionálne vybavenom priestore.

 

wellness masaze

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.