SexyLady Style

Profesionálny prístup, profesionálne služby.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 09:00 - 18:00
Utorok 09:00 - 18:00
Streda 09:00 - 18:00
Štvrtok 09:00 - 18:00
Piatok 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
Nedeľa 09:00 - 17:00 deti

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.

Exkluzívny profesionálny kadernícky salón SexyLady style Banská Bystrica. Spoločenské účesy, pánske strihy, detské strihy, make-up, líčenie, nechtový dizajn.


KADERNÍCKE SLUŽBY

V kaderníckom salóne SexyLady Style Banská Bystrica ponúkame:

Strihanie, farbenie, melírovanie, ombre a všetky novinky vo svete módy, spoločenské účesy, účesy na stužkovú, promócie, svadbu, ples, maškarný ples a rôzne iné slávnostné príležitosti, nadpájanie pomocou bezalergických umelých vlasov.

Okrem dámskych účesov striháme pánov aj deti.

Použivame aj skutočne horúcu novinku a to strihanie horúcou britvou. 
Moderný nástroj kaderníka 21. storočia. jedinečná technológia, ktorá umožňuje strihanie vlasov pomocou tepelného efektu. Atraktívny dizajn a výborná manipulácia. Horúca britva pri kontakte s vlasom dokonale uzatvorí koniec a vlas ďalej nepodlieha deštrukcii. štiepeniu koncov, lámaniu a pod.

Vlas sa po strihu lepšie regeneruje a zachováva si lepšie fyzikálne vlastnosti-poddajnosť, rozčesávateľnosť. Vynikajúci efekt v porovnaní so strihom nožníc, alebo obyčajnou britvou. Tento nástroj znamená možnosť nových techník strihu-uspokojenie aj najnáročnejších klientov. 

Ak by to by to bolo niekomu málo, dotvorime celkovú vizáž. Netreba hľadať kozmetičku na nalíčenie, u nás to máte dva v jednom.

 

LÍČENIE, VIZÁŽ, MAKE-UP

Denný make-up - prirodzené a jemné líčenie, ktoré je určené na bežné nosenie. Správny denný make-up potláča nedostatky a zvýrazňuje klady - výsledkom líčenia je pleť, ktorá vyzerá zdravo.

Večerný líčenie - výraznejší make-up vhodný na spoločenskú príležitosť ako je maturitný ples alebo firemný večierok. Použitie kvalitnej dekoratívnej kozmetiky a nalepovacích rias podľa želania klientky.

Svadobné líčenie - vodeodolný a zároveň prirodzený make-up, ktorý vydrží celý náročný svadobný deň. Pôsobí prirodzene medzi hosťami, ktorí nehľadajú stopy líčidiel, a zároveň je dostatočne výrazný pre fotografiu a kameru.

 

NECHTOVÝ DIZAJN

Čisté a krásne ruky sú súčasťou prispievajúce k pěstěnému vzhľadu každej ženy. Ak žene jej vlastné nechty nemôžu narásť do požadovanej dĺžky alebo ak nie sú dostatočne silné, možno tento problém vyriešiť aplikácií umelých nechtov.

Vlastné necht možné predĺžiť buď nanášaním akrylovej hmoty, nalepením umelého nechtu, gélov alebo kombináciou týchto metód. Umelý necht aplikujeme vždy tak, aby vyzeral prirodzene a nebránil v raste vlastnému nechtu.


Umelé nechty sa používajú v týchto prípadoch:

1) pre zakrytie zlomených alebo poškodených nechtov
2) pre zlepšenie vzhľadu veľmi krátkych alebo zle tvarovaných nechtov
3) pre prekonanie zlozvyku okusovanie nechtov
4) pre ochranu nechtov pred štiepením alebo lámaním  

Vzhľadom k tomu, že vaše nechty neustále rastú, odporúčame max.po 3 až 4 týždňoch nechty opäť odborne ošetriť a doplniť.


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.